Polowanie na Webba…


Tak… Teraz pora na mnie… Wszyscy narzekają na tego Sędziego-Który-Pogrzebał-Nasze-Szanse-Dalszej-Gry-Na-Euro.

O pana Webba chodzi. Wszyscy Prawdziwi Polacy sie zaktywizowali na Naszej-Klasie, YouTube i paru innych tworząc nieprzyjemne wiązanki słowne/fotomontaże pod adresem p. Webba.

Ludzie – to jest sędzia piłkarski. Mógł się pomylić. Wielu innych sędziów też często popełnia błędy, jednak wystawionego werdyktu zmienić na murawie już nie można, wszak on sędzia.

Mówi się trudno.

Strasznie mnie za to śmieszy Typowa Polska Reakcja. W sensie reakcja na tego karnego z 93 minuty. Ludzie – mógł sie pomylić i tyle. Może teraz w głębi żałuje tego, co zrobił. Tego się nie dowiemy. Za to TPR jest wręcz tragiczna – ludzie chcą go zabić, w Internecie można znaleźć jego adres domowy(a znając życie, paru tępych kiboli będzie chciało ów adres „sprawdzić”), wszędzie można się natknąć na obrazki mówiące, że to „skurwiel/chuj/itp.”.

Weźcie na wstrzymanie z TPR, to się robi chore – jak cokolwiek zrobi się przeciwko nam, to my od razu wyskakujemy, że ten ktoś jest chujem/żydem/zdrajcą polskości(czymkolwiek by ona nie była). Że nie jest prawdziwym Polakiem(w sensie, że jeśli jakiś Polak coś zrobi nie tak ,jak reszta narodu uważa, że powinien zrobić był).

To ostatnie jest chore – bo jeśli maniakalne okazywanie polskości polega na obrażaniu innych i opluwaniu tych, co myślą inaczej, przy okazji pokazując jakim jest się zacofanym ksenofobem… Cóż… To się cieszę, że nie jestem takim Prawdziwym Polakiem…

PS. Nie jestem również wielkim fanem piłki nożnej. Niezbyt mnie podnieca oglądanie 22 spoconych facetów ganiających za kawałkiem napompowanej szmatki.

Reklamy

2 comments on “Polowanie na Webba…

  1. ozim pisze:

    gowno prawda nie znasz sie pilka jest ok sraj sie

  2. vashpl pisze:

    No właśnie o tym mówię. 😉 Nie powinno się gnoić kogoś za to, że ma takie a nie inne zdanie. 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.